Room77- projektowanie wnętrz stylowych
Start - Kim jesteśmy?RealizacjeOferta | OfferSklep meblowyPoradnik budującegoWycena projektuKontakt | ContactARCHITEKCI, którzy projektują

Room77 tworzy zespół Architektów i specjalistów z międzynarodowym doświadczeniem w projektowaniu wnętrz na wysokim poziomie stylistycznym.
Od wielu lat współpracujemy z zagranicznymi firmami i prywatnymi Inwestorami, dostarczając emocji estetycznych na najwyższym światowym poziomie. Nieustannie trwają działania mające na celu utrzymanie wysokich standardów projektowych, wdrożeniowych i zarządczych.
Głównym celem Room77 jest osiąganie wysokiego poziomu kreacji i jakości powstających przestrzeni i produktów dla elitarnych i wymagających marek.


NAGRODY, które wygraliśmy

Jesteśmy laureatami prestiżowego, międzynarodowego konkursu architektonicznego. Zakwalifikowaliśmy się do największego międzynarodowego konkursu Architectural Visualization Competition- 4th Annual SIGGRAPH 2005 odbywającego się w Los Angeles.
Konkurs związany był z tworzeniem wizualizacji architektury (Architectural Visualization) oraz ogólnie pojętej grafiki komputerowej ( CG- Computer Graphics).

Sędziowie wybrali 30 najlepszych, którzy wzięli udział w dalszej walce o miano najlepszego specjalisty od wizualizacji architektury. Przechodząc przez kolejne etapy konkursu ostatecznie uplasowaliśmy się na 13 miejscu najlepszych specjalistów od prezentacji architektury na świecie.


KLIENCI, którzy nam zaufali

Od 2001 roku lat z zaangażowaniem współpracujemy z zagranicznymi firmami i prywatnymi klientami, dostarczając emocji estetycznych na najwyższym światowym poziomie. Zmysł plastyczny, proporcji i kompozycji kolorystycznej został wielokrotnie zauważony i doceniony przez Klientów i innych architektów z całego świata, czego wyraz znajduje się w kolejnych zamówieniach z takich krajów jak Niemcy, Szwajcaria, USA, Wielka Brytania.

Bogata lista referencyjna Klientów z całego świata świadczy najlepiej o tym, że podejście do Klienta jak i efekt finalny jaki oferujemy jest więcej niż satysfakcjonujący:

* SHELL Polska Sp.z o.o.,Kraków Business Park, Polska
* Traffic Club, Polska
* Brand up Ltd. Frankfurt- London- Warsaw, Niemcy
* Limoni Profumerie, Włochy
* Hugo Mijares Studio, USA
* Dominic Schindler Creations Ltd., Austria
* TReal, Holandia

* BC Architects, Wielka Brytania
* Indesys, Polska
* Traffic Club, Polska
* E studio indigo, Argentyna
* Tanavermonti, Polska
* Ebing&Partners, Polska
* Ad Com, Polska
* Net P.C., Polska

* prywatni Inwestorzy
 

 Room77,  projektowanie wnętrz stylowych, projekty wnętrz, aranżacja wnętrz, sklep z meblami francuskimi, klienci, referencje

 

Strona Główna | O nas | Realizacje | Oferta | Kontakt | Sklep meblowy | Wycena projektu | Poradnik budujacego