Room77- projektowanie wnętrz stylowych
Start - Kim jesteśmy?RealizacjeOferta | OfferSklep meblowyPoradnik budującegoWycena projektuKontakt | Contact


wyspa w kuchni


nowatorskie aranżacje w stylu fusion


kuchenna biel


industrial w kuchni

{ nowatorskie aranżacje w stylu fusion }

Gdy próbujesz znaleźć idealny projekt dla swojej kuchni i ciężko jest Ci się zdecydować się na konkretny styl, meble i dodatki, cenisz sobie elegancję i ten poszukiwany 'smaczek' we wnętrzach, przedstawiamy Ci styl FUSION. Łączy on w sobie nowoczesność z klasyką.
Takie luksusowe aranżacje kuchni są bardzo bliskie gustom architektów Room77.

Mamy nadzieję, że zainspirują one również Ciebie !

projekt kuchni, projektowanie kuchni,projektowanie wnętrz domów i mieszkań, Room77, Poliform

Fot. Nowoczesne meble w klasycznej aranżacji

NASZE PORADY :

  • zastosuj proste, funkcjonalne meble- mogą być nowoczesne lub lekko stylizowane np. na wzór skandynawski -staraj się, aby meble nie były w zbyt ciemnym kolorze;
  • dowolnie wprowadzaj naturalne drewno- kuchnie lubią ten materiał- drewno jasne, może być nawet wybielone, oraz wszelkiego rodzaju drewno mające zabarwienie czekoladowe- orzech, merbau, aż po ciemny orzech wchodzący w odcień czerni. Zastosuj je np. w zabudowie wyspy lub półwyspu.
  • blat z corianu, drewna, kamienia naturalnego- również pamiętaj aby nie był w zbyt ciemnym kolorze
  • wyciąg- tu można rozwinąc skrzydła wyobraźni- do tego typu wnętrz stosować można pochłaniacze schowane np. za płyta GK która udaje ścianę albo zasotsować jeden z wielu dostępnych na rynku pochłaniaczy wykonanych z dobrej jakości metalu
  • dekoracja ścian i sufitów we wnętrzu- ściany możesz ozdobić drewnianymi, dekoracyjnymi panelami oraz zastosować cokoły, gzymsy i wszelkiego rodzaju dodatki sztukatorskie- pamiętaj o umiarze w dekoracji

PROJEKT KUCHNI NR 1

nowoczesna kuchnia, projektowanie kuchni, projekty eleganckich kuchni


nowoczesna kuchnia, projektowanie kuchni, projekty eleganckich kuchni


nowoczesna kuchnia, projektowanie kuchni, projekty eleganckich kuchni

Przedstawiona na zdjęciach kuchnia charakteryzuje się skandynawską stylistyką zabudowy meblowej. Wysokie regały z porcelaną z frontami z półprzeźroczystego szkła świetnie współgrają z prostą formą drewnianej wyspy. Jest ona częściowo otwarta. Na jej półkach można umieszczać ozdobne garnki lub inne kuchenne naczynia. Kuchnię oświetla delikatne światło centralne i regularnie umieszczone kinkiety. Uroku dodaje bogaty sztukatorsko wykończony sufit i drewniana podłoga współgrająca kolorystycznie z meblami kuchennymi.

PROJEKT KUCHNI NR 2

nowoczesna kuchnia, projektowanie wnętrz, projektowanie kuchni, projekt eleganckich kuchni, Poliform

nowoczesna kuchnia, projektowanie wnętrz, projektowanie kuchni, projekt eleganckich kuchni, Poliform

Tym co wyróżnia powyższą kuchnię to niezwykła subtelność. Delikatna forma mebli zarówno w zabudowie wysokiej jak i niskiej jest synonimem nowoczesnej elegancji. Klasycznym, sztukatorskim elementem dekoracyjnym we wnętrzu jest wyróżniający się swym bogactwem gzyms. On nadaje charakter kuchni. Meble kuchenne- zabudowa wysoka, niska, stół są bardzo nowoczesne ze względu na kształt i wykorzystane materiały. Fronty mebli wykonano z połyskującego, lakierowanego MDF. Odbijają światło powodując, że kuchnia jest bardziej doświetlona.

PROJEKT KUCHNI NR 3

projektowanie kuchni, projekty kuchni, Room77, projekt eleganckich kuchni, Siematic

projektowanie kuchni, projekty kuchni, Room77, projekt eleganckich kuchni, Siematic

projektowanie kuchni, projekty kuchni, Room77, projekt eleganckich kuchni, Siematic

Finezja formy, zaskakujace rozwiązania projektowe wyróżniają tę kuchnię na rynku niemieckich mebli kuchennych. Na całą kuchnię składają się piękne meble i dodatki, sprzęt i wyposażenie, które są najwyższej jakości. Błyszczące blaty i zabudowa ciekawie współgrają ze stalowymi sprzętami w kuchni.

Opracowanie: arch. Alicja Buła-Steinhauf, Room77
Zdjęcia prasowe firm: Poliform, Hansen,Siematic
Strona Główna | O nas | Realizacje | Oferta | Kontakt | Sklep meblowy | Wycena projektu | Poradnik budujacego